Księgarnia religijna Izajasz

Niebo istnieje... Naprawdę!

Niebo istnieje naprawdę - O chłopcu, który odwiedził niebo

Niebo istnieje... Naprawdę!

Do każdego zamówienia
GRATIS DO WYBORU!

Medalik św. Benedykta

Medalik św. Benedykta

lub

Rybka - naklejka na samochód

Naklejka na samochód

*****

Niebo istnieje... Naprawdę!

Niebo istnieje naprawdę - O chłopcu, który odwiedził niebo

Pozycja chwilowo niedostępna.

Dzisiejsza cena:
24,90

Więcej o książce „Niebo istnieje... Naprawdę!”

O tą książkę co chwilę ktoś pytał. A ja, uparty, konsekwentnie się przed nią wzbraniałem.

Jakoś nie przemawiała do mnie historia chłopca, który podczas operacji opuścił swoje ciało i miał widzenie Jezusa, Jana Chrzciciela, aniołów a nawet swojego dziadka Popa. Zbyt wiele tego typu tanich sensacji słyszy się na co dzień. Po prostu jestem zdystansowany do takich historii.

W końcu jednak uległem i wprowadziłem do oferty książkę "Niebo istnieje... Naprawdę!". Gdy dotarła do księgarni wziąłem z ciekawości jedną do domu.

Na drugi dzień rano obudziłem się zbyt wcześnie by wstawać, nie chciałem budzić żony i dzieciaków, więc sięgnąłem po książkę i zacząłem czytać.

Powiem tyle: zanim wstałem, przeczytałem ją od deski do deski. Jednym tchem.

Po pierwsze to nie tylko książka o chłopcu, który miał doświadczenie nieba. To książka o rodzinie, o jej cierpieniach i o wyborach. O tym jak ich wiara i otwartość prowadziła ich przez najtrudniejszy czas w życiu i o tym, jak zaprowadziła ich do najcudowniejszych chwil, jakie razem przeżyli.

Doświadczenie małego Coltona miało dla całej rodziny uzdrawiający charakter. Wiele trudnych wspomnień zostało uzdrowionych. Najtrudniejsze z nich to utrata dziecka.

Nie chcę jednak zdradzać wszystkiego. Książka "Niebo istnieje... Naprawdę!" ujęła mnie swoją prostotą, ujęła mnie szczerością małego Coltona, otwartością i pokorą jego ojca i miłością jego matki. Czy przeżycia Coltona są dowodem na istnienie Nieba? Niech każdy odpowie sobie sam. Dla mnie przeżycia tej rodziny są dowodem na istnienie Boga.

Czy zachęcam do przeczytania tej książki? Zdecydowanie tak. Czyta się bardzo szybko i lekko, choć były chwile, gdy spłakałem się jak bóbr.

Dodam jeszcze, że kupując tą książkę wspierasz fundację Ewy Błaszczyk "A kogo?" i dlatego na koniec przytoczę jej zdanie na temat książki "Niebo istnieje... Naprawdę!":

Świat próbuje nam wmówić, że życie kończy się wraz ze śmiercią, ale wierzę głęboko, że po przekroczeniu progu śmierci istnieje inna rzeczywistość. Nowe życie, ale w innym wymiarze. Ta książka pozwoliła mi odkryć tę prawdę na nowo, jest głęboka, poruszająca, autentyczna i prawdziwa. Odsłania to, co dla niewidoczne dla oczu . Opisana momentami z dziecięcą naiwnością, ale to właśnie jest jej atut. Niebo istnieje…Naprawdę!, bo bez nadziei na niebo…czym byłoby nasze życie?


Dodaj opinię

***** MAMA

Polecam szczególnie wszystkim rodzicom którym umarły dzieci. Dwoje moich maluchów jest w niebie. Po przeczytaniu tej książki rozpacz po ich stracie zniknęła. W moim sercu na stałe zagościł pokój, nadzieja. Bardzo szybko wróciła radość. Wiem że to nasze rozstanie jest na chwilę i przyjdzie czas kiedy będziemy razem. Polecam bo ta książka mnie uratowała!

***** Magdalena

Książka przepiękna. Napisana prostym językiem, jakby słuchało się opowieści z dzieciństwa. Jej lektura dodaje wiary i otuchy. Większość mojej rodziny ją przeczytała. Polecam. Chyba każdy powinien ją poznać.

Twoje imię

Twój email (tylko do mojej wiadomości)

Twoja ocena
Twoja opinia

stron: 192
format: 13 x 20
oprawa: miękka
ISBN: 9788375692587

A może zainteresują Cię także te książki?

Prawo Murphy'ego mówi, że sprawy pozostawione samym sobie mają tendencję, aby zamieniać się ze złych na jeszcze gorsze.

Dlatego nie zwlekaj! Zainwestuj w dobrą książkę lub płytę i wykorzystaj zawarte w niej treści, a pchniesz swoje życie do przodu. Przejmij ster i kieruj swoje życie w dobrą stronę!

Niebo istnieje... Naprawdę!

Sprawdź opinie innych kupujących!

Czy możesz zaufać naszej jakości? Możesz! Jestem o tym przekonany. Ale chcę, abyś i Ty był o tym przekonany.

Przeczytaj komentarze tych, którzy zostali naszymi Klientami. Zobacz opinie »

Radek Rudziński - właściciel księgarni religijnej Izajasz Radek Rudziński
właściciel

© 2009 - 2019 Księgarnia religijna Izajasz
ul. Rydza Śmigłego 62/82, 65-610 Zielona Góra