Księgarnia religijna Izajasz

Wiara z nadzieją na miłość przez 365 dni

Wiara z nadzieją na miłość przez 365 dni

Do każdego zamówienia
GRATIS DO WYBORU!

Medalik św. Benedykta

Medalik św. Benedykta

lub

Rybka - naklejka na samochód

Naklejka na samochód

*****

Wiara z nadzieją na miłość przez 365 dni

Dzisiejsza cena:
25,00
cena bez promocji: 30,00 zł

szt.

Więcej o książce „Wiara z nadzieją na miłość przez 365 dni”

Wiara z nadzieją na miłość przez 365 dni to codzienne komentarze do fragmentów z Ewangelii. A napisał je nie kto inny, jak Jacek Pulikowski. Mądry, krótki, przemyślany, inspirujący - tak można scharakteryzować każdy z tych komentarzy.

Zachęcam do lektury. Poświęć klika minut dziennie, aby być bliżej Pisma Świętego i bliżej pięknego obrazu Ojca i Matki, jakimi są Maryja i Józef.

8 lutego

W tym przejawia się miłość, że nie my umiłowaliśmy Boga, ale, że On sam nas umiłował i posłał Syna swojego jako ofiarę przebłagalną za nasze grzechy. Umiłowani, jeśli Bóg tak nas umiłował,to i my winniśmy się wzajemnie miłować.Nikt nigdy Boga nie oglądał. Jeżeli miłujemy się wzajemnie, Bóg trwa w nas i miłość ku Niemu jest w nas doskonała. (1 J 4, 10-12)

Gdy serce żony zostało złamane, mąż zwykle usiłuje coś tłumaczyć, odwołując się do jej zdrowego rozsądku, co, oczywiście, nie może przynieść pożądanego rezultatu, bo jak świat światem, nikt nie ukoił nigdy uczuć rozsądkiem, czy racjonalnym nawet tłumaczeniem. A kiedy tłumaczenia nie skutkują, często zaczyna krzyczeć. To również jest zupełnie nieskuteczne - kobieta słyszy jedynie, ze on krzyczy. Panowie! Trzeba odłożyć racjonalność na bok i sprawić, by żona w swoim subiektywnym odczuciu poczuła się kochana.

Dzięki tej książce możemy wyruszyć na duchową pielgrzymkę wraz ze świętymi, wsłuchując się w Słowo Boże i rozważania autora. Przewidziano tu również miejsce na własne notatki, które mogą stać się świadectwem osobistego doświadczenia obecności Boga oraz odwagi życia w świecie, w którym tak bardzo brakuje wiary, nadziei i miłości.


Dodaj opinię

***** Ania

Komentarze, mówiące o ojcostwie i macierzyństwie w nawiązaniu do tekstów biblijnych to naprawdę dobry pomysł. Tym bardziej, że komentarze nie są płytkie i naprawdę fajnie dobrane. Pozdrawiam :)

Twoje imię

Twój email (tylko do mojej wiadomości)

Twoja ocena
Twoja opinia

Jacek Pulikowski

Jacek Pulikowski

Książki Jacka Pulikowskiego cieszą się od wielu lat nieprzerwanym powodzeniem. Mąż, ojciec trojga dzieci, wykładowca na Politechnice Poznańskiej. Od ponad dwudziestu lat jest zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin. Prowadzi zajęcia na Studium Rodziny przy Wydziale Teologii UAM w Poznaniu oraz liczne kursy dla nauczycieli. Swoją wiedzą i doświadczeniem służy wielu małżeństwom w kryzysie, ale także przygotowuje młodych do odpowiedzialnego podjęcia powołania małżeńskiego i rodzicielskiego.

Inne książki tego autora

stron: 370
format: 12 x 17
oprawa: miękka
ISBN: 9788361860761

A może zainteresują Cię także te książki lub płyty?

Prawo Murphy'ego mówi, że sprawy pozostawione samym sobie mają tendencję, aby zamieniać się ze złych na jeszcze gorsze.

Dlatego nie zwlekaj! Zainwestuj w dobrą książkę lub płytę i wykorzystaj zawarte w niej treści, a pchniesz swoje życie do przodu. Przejmij ster i kieruj swoje życie w dobrą stronę!

Wiara z nadzieją na miłość przez 365 dni

Sprawdź opinie innych kupujących!

Czy możesz zaufać naszej jakości? Możesz! Jestem o tym przekonany. Ale chcę, abyś i Ty był o tym przekonany.

Przeczytaj komentarze tych, którzy zostali naszymi Klientami. Zobacz opinie »

Radek Rudziński - właściciel księgarni religijnej Izajasz Radek Rudziński
właściciel

© 2009 - 2019 Księgarnia religijna Izajasz
ul. Rydza Śmigłego 62/82, 65-610 Zielona Góra